ScrollToTop

O nas

 

Filtry przemysłowe o różnym przeznaczeniu

 

Szybka dostawa

Dzięki innowacyjnej i wydajnej produkcji jesteśmy jednym z najsprawniej działających dostawców filtrów przemysłowych i produkcyjnych.

High Tech

Do wytwarzania specjalistycznych filtrów przemysłowych i produkcyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie.

Wiarygodność

Za naszymi słowami stoją prawdziwe czyny. Zawierając z nami umowę, możesz być spokojny – zawsze dotrzymujemy danego słowa.

 


 

Jakość

Gwarantujemy wyjątkowo wysoką jakość dzięki najnowocześniejszej produkcji i ustandaryzowanym procesom.

Relacje

Nasi kompetentni i zaangażowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby dostarczać klientom usługi skrojone specjalnie na ich potrzeby.

Wiedza

Zapewniamy dostęp do wszelkiej potrzebnej wiedzy na temat filtrów przemysłowych i produkcyjnych. Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na rynku producentów, a nasi pracownicy posiadają nawet 30-letnie doświadczenie w branży.

 


 

Szeroki wybór

Firma ENVI-FILTER oferuje niezwykle szeroki wybór filtrów dla różnych branż – od medycznej przez spożywczą po samochodową.

Rozwiązywanie problemów

Nie pozwól, aby szczególne wyzwania i nieprzewidziane zdarzenia wstrzymywały Twoją produkcję. Firma ENVI-FILTER udziela wsparcia w zakresie potrzebnych filtrów, wykraczając przy tym poza powszechnie przyjęte standardy.

 


 

Pasja motorem naszej działalności

 
Firma ENVI-FILTER jest jednym z najstarszych duńskich producentów filtrów przemysłowych i produkcyjnych. W ciągu ostatnich 30 lat skupialiśmy się na udoskonalaniu technologii i wszechstronnych możliwości oferowanych przez nasze filtry.

Oznacza to, że obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom szeroki wybór produktów, od najpopularniejszych filtrów standardowych, po innowacyjne rozwiązania indywidualne. Opracowujemy, produkujemy i dostarczamy filtry spełniające wszelkiego rodzaju wymogi dotyczące filtrowania powietrza.

Mimo iż działalność firmy ENVI-FILTER opiera się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu, nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w nowy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie reagować elastycznie i dostosowywać produkcję do wymogów poszczególnych klientów. Ponadto, w większości przypadków, gwarantujemy najkrótsze terminy realizacji zleceń od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia towaru, co pozwala również ograniczyć zapotrzebowanie naszych klientów na miejsce magazynowe.
Decydując się na współpracę z firmą ENVI-FILTER, nasi klienci otrzymują więcej niż tylko zamówiony towar. Gwarantujemy również możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia najlepszych profesjonalistów w branży, posiadających doskonałe rozeznanie w zakresie technologii filtracyjnych.

Dlatego też oferujemy naszym klientom doradztwo obejmujące wiele więcej aspektów niż tylko ceny i specyfikacje – przykładem może być wsparcie w zakresie optymalizacji procesów i oszczędności energii dzięki wyborowi odpowiedniego filtra.
Mimo że nasze towary sprzedajemy wyłącznie za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, chętnie służymy pomocą w ramach kompletnego łańcucha sprzedaży: od produkcji filtra po zainstalowanie go u klienta docelowego.

Nasze filtry są wykorzystywane na całym świecie, gdzie zapewniają niezawodną pracę turbin gazowych na pustyniach, sprawną produkcję samochodów w Niemczech oraz bezproblemowe wytwarzanie mleka w proszku w Danii.
 


 

Chętnie służymy pomocą

 
Nasza wiedza kluczem do sukcesów naszych klientów
Większość naszych pośredników handlowych oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów. Nie oczekujemy, że przyswoją sobie oni kompleksową wiedzę w zakresie filtrów. Dlatego też oddajemy posiadaną przez nas wiedzę do dyspozycji Twojej i Twoich klientów.

Jeżeli klient szczegółowo określił swoje potrzeby, ale nie wybrał konkretnego produktu, chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.
Możemy również pomóc w opracowaniu nowych filtrów spełniających specjalne wymogi klienta.

Niezależnie od potrzeb zapewniamy, że firma ENVI-FILTER dostarcza najwyższej jakości filtry w konkurencyjnych cenach.
 


 

Największy wybór na rynku

 
ENVI-FILTER to niewielkie, ale prężnie działające przedsiębiorstwo, zajmujące się szybką i elastyczną produkcją i sprzedażą filtrów zgodnie z potrzebami klientów, charakteryzujące się nieograniczonymi możliwościami produkcyjnymi i oferujące największy asortyment produktów na rynku.
 


 

Certyfikaty

 

Kontakt z nami

ENVI-FILTER POLAND Sp. z.o.o.

Blękwit 65 E 77-400 Złotów
NIP: 767-163-91-06


Napisz do nas